kontakt@homeyenglish.com

W Dental English Academy możesz uczyć się samodzielnie online poprzez niezwykle łatwą w obsłudze platformę z autorskimi materiałami albo na zajęciach z lektorem.

 

Wybierz opcję dla siebie!

 

CZYM JEST
DENTAL ENGLISH ACADEMY?

 

♦   Prostą w obsłudze platformą do samodzielnej nauki języka angielskiego

♦  Miejscem, w którym rozwijasz swoje umiejętności z obszaru języka stomatologicznego, ale też uniwersalnego. Znajdziesz tu również szczyptę gramatyki, ale w użytkowej odsłonie

♦   Gotową bazą zróżnicowanych, autorskich materiałów do nauki obejmujących: nagrania video, prezentacje pdf, ćwiczenia interaktywne, quizy, czytanki, nagrania audio, fiszki do druku, zeszyty ćwiczeń do druku

♦   Spersonalizowanym planem nauki na każdy miesiąc

ZOBACZ JAK WYGLĄDA AKADEMIA OD ŚRODKA

UCZ SIĘ ANGIELSKIEGO PRZEZ 15 MINUT DZIENNIE

cena: 97 zł/miesiąc

NA CZYM POLEGA
DENTAL ENGLISH ACADEMY?

 

♦   Po dołączeniu do Akademii od razu otrzymujesz login i hasło. Możesz natychmiast rozpocząć naukę.

 

♦   Po zalogowaniu otrzymujesz dostęp do lekcji zaplanowanych na dany miesiąc - w każdym miesiącu jest do zrobienia 15 mini lekcji (po ok. 15 minut każda)

 

♦   Lekcje robisz w swoim własnym tempie - gdzie chcesz i kiedy chcesz

 

♦   W kolejnym miesiącu otrzymujesz dostęp do kolejnych materiałów, ale wciąż masz stały dostęp do lekcji z poprzedniego miesiąca

 

♦   W Dental English Academy stawiamy na przyjemną naukę powiązaną z zabawą, wierzymy w moc powtórek i to, że małe kroki prowadzą na sam szczyt góry! Jeśli chcesz poćwiczyć przyswojony materiał z lektorem - umów się na połączenie online.

 

Opłata za dostęp do Akademii jest miesięczna i wynosi 87 zł za cały miesiąc nauki. W każdej chwili możesz zrezygnować w panelu kursanta.

Gotowy plan na cały miesiąc

jedyne co musisz zrobić to zalogować się na platformę i wykonać ćwiczenia - potrzebujesz jedynie 15 minut na lekcję

Opracowane materiały

przygotowane materiały są uporządkowane według tematyki i kategorii, możesz do nich wracać kiedy tylko zechcesz

Zróżnicowana nauka

uczysz się z nagrań video, audio, czytanek, ćwiczeń interaktywnych oraz rozwiązujesz quizy

Fiszki do druku

w każdym miesiącu możesz wydrukować sobie fiszki i trenować zwroty będąc offline

Pdf-y z prezentacjami i słówkami do druku

w każdym miesiącu otrzymujesz pdf-y do druku, dzięki czemu możesz uczyć się również offline

Tematyka zaprojektowana specjalnie dla Ciebie

rozwijasz swoje słownictwo z zakresu stomatologii, ale również pracujesz nad angielskim ogólnym i gramatyką

Dostępność

uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz, miesiąc po miesiącu - ucz się pijąc filiżankę swojej ulubionej kawy siedząc w ulubionym fotelu

Cena

koszt miesięcznego dostępu to koszt porównywalny do jednej (!) 45 minutowej lekcji z lektorem, a zasób materiałów i wiedza wyniesiona już z jednego miesiąca miło Cię zaskoczy

DLA KOGO JEST DENTAL ENGLISH ACADEMY?

Dental English Academy jest kierowana do Ciebie, jeśli miałaś już kontakt z językiem angielskim - sporo rozumiesz, ale masz problem z mówieniem i brakuje Ci słów.  Jeśli nie jesteś pewna, czy Twój poziom jest odpowiedni skontaktuj się ze mną i ustalimy to indywidualnie. Napisz pod adres: kontakt@homeyenglish.com lub poprzez formularz tutaj.

Jeśli pracujesz w branży stomatologicznej i zależy Ci na tym, aby pracować w najlepszych klinikach o najwyższym standardzie reprezentując swoją osobą wysoki poziom to Dental English Academy jest właśnie dla Ciebie.

Idealny członek Dental English Academy zaliczyć się może do jednej z trzech kategorii:

z pacjentem

Lekarze dentyści,
higienistki i asystentki stomatologiczne,
recepcjonistki,technicy dentystyczni

Członkowie zespołów stomatologicznych pracujący w Polsce i przyjmujący pacjentów anglojęzycznych. Znajomość języka obcego znacznie ułatwia im pracę oraz pozwala budować dobry wizerunek Kliniki, co przyciąga pacjentów zza granicy.

dental hygienist

Pracownicy branży stomatologicznej pracujący za granicą albo planujący rozpoczęcie pracy w zawodzie w kraju anglojęzycznym

Jeśli nosisz się z zamiarem rozpoczęcia pracy za granicą (albo już tam jesteś) to w Dental English Academy usystematyzujesz sobie dotychczas zdobytą wiedzę oraz przygotujesz się do pracy w anglojęzycznym środowisku.

Studenci stomatologii,
higienistki i asystentki w trakcie nauki

Jeśli jesteś osobą świadomą tego, że inwestowanie w swój rozwój to element kluczowy Twojej zawodowej przyszłości to Dental English Academy jest idealnym uzupełnieniem Twojego wykształcenia. Obecnie, przy tak szybko rozwijającym się rynku usług stomatologicznych znajomość języka obcego specjalistycznego już niedługo będzie standardem. Warto zatem zadbać o to już teraz.

Twoja inwestycja: 99 zł/miesiąc

KTO STOI ZA
DENTAL ENGLISH ACADEMY?

 

Cześć, nazywam się Katarzyna Śpiewak i jestem założycielką Dental English Academy.

Z wykształcenia jestem amerykanistką. Skończyłam również studia licencjackie z higieny stomatologicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zdobytą wiedzę łączę teraz w jedną całość i pomagam członkom zespołu stomatologicznego wnieść ich komunikację z zagranicznym pacjentem na kolejny poziom.

Wierzę w metodę małych kroków, moc powtórek i to, że każdy jest w stanie nauczyć się mówić biegle po angielsku.

Prowadzę również bloga Homey English Dental , jestem autorką kursu online z języka angielskiego stomatologicznego "Przyjmij Zagranicznego Pacjenta na Wizytęoraz książki "Learn English with Guided Biofilm Therapy". Pisałam również artykuły do sekcji Be Smart - English dental and basic w magazynie Medical Maestro.

To, że mogę wykorzystać swoje umiejętności i pomagać innym w osiąganiu ich celów uważam za wielkie szczęście, a popularyzowanie języka angielskiego wśród członków zespołu stomatologicznego uznaję za swoją misję.

OPINIE O MOICH KURSACH


 

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OSÓB ZAINTERESOWANYCH
Zaufali mi