UCZMY SIĘ RAZEM

 

Hej, nazywam się Kasia i jestem trenerem języka angielskiego. Jeżeli chcesz uczyć się ze mną języka to zapraszam Cię na wspólne lekcje na terenie Trójmiasta.

Pomagam w nauce języka angielskiego zarówno ogólnego jak i stomatologicznego. Więcej o mnie przeczytasz tutaj.


ZAPRASZAM NA:

♦ Lekcje indywidualne

♦ Lekcje w parach

♦ Lekcje w małych grupach 3-5 osób

♦ Warsztaty jednorazowe dotyczące skutecznego uczenia się języków obcych

 

Napisz do mnie jeśli jesteś zainteresowana wspólną nauką: kontakt@homeyenglish.com

Zajęcia indywidualne

Lekcje indywidualne to doskonała okazja do doskonalenia sztuki konwersacji w języku angielskim w bezstresowych, komfortowych warunkach. Cena jest uzależniona od częstotliwości spotkań: 90-120 zł/godz

Zajęcia 3-5 osobowe w gabinecie

W Twojej klinice jest kilka osób, które chcą uczyć się języka? Koniecznie do mnie napisz! Możemy stworzyć grupę, by prowadzić lekcje w gabinecie. Wszystko dla Twojego komfortu. Cena jest uzależniona od odległości oraz częstotliwości zajęć: 150 - 200 zł / godz

Zajęcia poza gabinetem ( w parach lub małych grupach)

Jeśli masz grupę osób bądź kogoś do pary z kim chcesz uczyć się angielskiego - niekoniecznie stomatologicznego to zapraszam na lekcje do Gdańska (Ujeścisko). Napisz do mnie wiadomość, aby dowiedzieć się, gdzie dokładnie odbywają się lekcje oraz jakie terminy są dostępne. Cena zajęć jest uzależniona od liczby osób i częstotliwości zajęć.

"Kasia! Spełniona w tym co robi. Zaraża pozytywną energią, przemiła, pomocna i fantastyczna kobieta. Pełna pomysłów do nauki języka.Polecam na milion procent jako nauczyciela i psychologa"

Kinga

JAK UCZYMY SIĘ NA ZAJĘCIACH ?

 

♦   Określamy Twój cel i plan działania

 

♦   Spotykamy się przynajmniej raz w tygodniu - a najlepiej kilka razy. Na lekcji czas wykorzystujemy maksymalnie na rzeczy, których nie możesz zrobić sam/sama - czyli głównie na ćwiczenie konwersacji.

 

♦   Jeśli czujesz się zagubiony/-a w angielskiej gramatyce, możesz również skorzystać ze specjalnego pakietu, na którym ćwiczymy tylko angielskie czasy i inne konstrukcje gramatyczne

 

♦   Po każdych dwóch miesiącach sprawdzamy, na ile udało Ci się zbliżyć do założonego celu

 

♦   Możesz wspomagać się nauką poprzez platformę online, na której znajdują się materiały do samodzielnego studiowania. Dowiedz się więcej o nauce poprzez platformę Dental English Academy klikając tutaj.

 

Jeżeli chcesz zapisać się na zajęcia, napisz do mnie na kontakt@homeyenglish.com i zapytaj o dostępne terminy.

 

ZAUFALI MI